Hakkımızda

EVDE KENDİN YAP NEDİR?

Evde kendimiz yapabileceğimiz pratik fikirleri ve harika yemek tariflerini bir mecrada topladık. Ev dekorasyon önerileri, pratik yemek tarifleri, ilginç kendin yap projeleri ve ev düzenleme önerilerini EVDE KENDİN YAP’ta göreceksiniz. Denenmiş ürünleri basit anlatımlar ile sunan Evde Kendin Yap sayesinde ürünleri evde kendiniz yaparken, fikirleri uygularken, dikkat etmeniz gereken püf noktalarını okuyarak rahat edeceksiniz.
Evde kendin yap fikirleriyle aynı ürünü evde birkaç düzenleme ile farklı amaçlarla farklı şekillerde kullanmayı öğreneceksiniz. Hızlı tüketim yapmak yerine geri dönüştürüp tekrar kullanarak hem tasarruf yapacak hem de doğayı koruyacaksınız.
Özel günlerinizde kullanacağınız ihtiyacınız olan ürünleri, sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri evde kendiniz yaparak daha anlamlı hale getireceksiniz. Muhakkak ki evde kendin yap projelerinden ilham alarak kendi yaptığınız ürünler kişisel bir tat taşıyacak, böylece daha özel olacaktır.
Evde Kendin Yap önerileriyle faydalı hobiler edinecek, kullanmadığınız eşyaları çöpe atmak yerine değiştirip güzelleştirerek tarz hale getireceksiniz ve böylece tekrar kullanacaksınız.
Yeni uğraşlar ve hobiler edinmek isterken masraf yapmak yerine evinizde unutulmuş malzemelerle harika dekoratif objeler üretebilirsiniz.
En pratik ve yapılışı kolay olan yemek tarifleri ile bütün vaktinizi mutfakta geçirmeden muhteşem yemekler yapabileceksiniz. Vaktinizi iyi kullanarak ve püf noktalarına dikkat ederek ister yöresel yemek tariflerinden faydalanabilir isterseniz farklı tatları deneyebilirsiniz.

Evde Kendin Yap Projeleri Ne Amaçlar? Bize Neler Katar?

Gıda sektöründe de, modada da, dekorasyonda da gün geçtikçe ev yapımı ve kendimiz yaptığımız ürünler değer kazanıp kıymetli hale gelirken fabrikasyon olan hazır aldığımız ürünler de kıymetsizleşiyor.
Evinize kendinizden bir şeyler katmak ve kendinize özel bir şeyler yaratmak için küçük aksesuarlardan geniş koltuklara kadar pek çok şeyi ucuz veya ikinci el malzemelerle evde kendiniz yapmanız Evde Kendin Yap ile mümkün.
Evde Kendin Yap projeleri ile her tarafı sarmış olan tüketim çılgınlığından kendimizi koruyabiliriz. Evde Kendin Yap yaratıcı fikirleri sayesinde endüstriyel ürünler kullanmak yerine, evde kendiniz yaptığınız size özel ürünleri kullanabilirsiniz. Evlerinizi özelleştirecek ev aksesuarlarını, evinizi güzelleştirmek için kullandığınız dekoratif ürünleri ve çocuklarınızın hassas elleriyle oynadığı şirin oyuncakları evde kendiniz yapabilirsiniz.
İşinizi kolaylaştıran ipuçlarını ve adım adım iş planlarını takip ederek, farklı evde kendin yap (D.I.Y.) tavsiyelerini inceleyerek evdeki mevcut malzemelerle evinizde yenilikler yapabilir, ihtiyacınız olan ürünleri kendiniz üretebilirsiniz.
Evde kolayca yapılabilecek yaratıcı evde kendin yap projelerinden ve güncel, faydalı evde kendin yap bilgilerinden ilham alarak nitelikli el işi çalışmaları ve her seviyeden Evde Kendin Yap (D.I.Y.) el yapımı işlerini kendi evinize ve zevkinize uygun şekilde kendiniz yapabilirsiniz.
Örneklerle desteklenen ev dekorasyonu hakkında ilginç projelerden ve resimli anlatımlardan faydalanarak kendi evde kendin yap günlüğünüzü oluşturabilirsiniz.
Ailenizle ve çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmenin en güzel yollarından biri ekonomik ve eğlenceli Evde Kendin Yap (DIY) projeleridir. Bu yaratıcı fikirleri çocuklarınızla beraber evde kendiniz kolayca uygularken aynı zamanda çocuklarınıza geri dönüşümün önemini öğreteceksiniz. Üstelik çocuklarınızın ince motor becerilerini ve minik kaslarının gelişimini de destekleyen evde kendin yap (DIY) önerileri ile çocuklarınızın hayal gücünü de geliştirmiş olacaksınız.
Çocuklarınız için eğlenceli görünen yemeklerin resimli anlatımlarını ve çocukları da mutfağa sokabileceğiniz, beraber vakit geçirebileceğiniz kolay yemek tariflerini EVDE KENDİN YAP ‘ta bulabilirsiniz.
Öneriler bizden, evinize uygun hale getirerek uygulamak sizden.